מכונת כריכים

מכונות כריכים

ברשותנו מגוון רחב של מכונות כריכים וסנדוויצ'ים המיועדות למכירה, השכרה או הצבה ללא עלות במקומות ציבוריים בעלי צורך. את המכונות ניתן לרכוש הכמויות גדולות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד - הזולים ביותר שניתן להשיג

מכונות כריכים

בשוק הישראלי!!

מכונות מזון אוטומטיות נפוצות במקומות ציבוריים ומספקים מענה טעים וזמין לכל דכפין.

אנו מציעים מגוון מכונות כריכים במגוון אפשרויות התקשרות:

  • מכונות כריכים למכירה
  • מכונות כריכים להשכרה
  • הצבת מכונות כריכים ללא עלות
  • תפעול מכונת כריכים אוטומטית

מכונות הכריכים והסנדוויצ'ים מיוצרות בחו"ל ומיובאות לישראל. לכל לקוח אנו מתאימים מכונת כריכים התואמת לצרכי המקום והלקוחות הפוטנציאליים של הסביבה העסקית. אנו מציעים מגוון מכונות כריכים וסנדוויצ'ים בעסקאות מימון ייחודיות! שרות מקיף בפריסה ארצית! וחלקי חילוף לכל מכונה! המכונות החדישות והמשוכללות מסוגן בארץ, ובצירוף המראה המרהיב שלהן, מעניקות חווית קניה ללקוחות.

מכונות אוטומטיות לממכר כריכים

מכונות כריכים אוטומטיות

מכונת סנדוויצ'ים אוטומטית

מכונות סנדוויצ'ים מקררת

מכונות הכריכים המוצעות למכירה או השכרה או להצבה ללא עלות מצוידות במערכת בקרה סלולרית, המודיעות בזמן אמת על תקלות, ומאפשרות לחברה לתת שירות משופר ומענה מיידי לפונים. כמו כן אנו מציעים שרות למחזיקי מכונות חטיפים לרבות מפעילים או חברות המעוניינות בשרות של תפעול שותף של המכונות לרבות תחזוקתם. אנו דואגים להחזיק מלאי גדול של חלקי חילוף למכונות הסנדוויצ'ים והכריכים.

הצבת מכונת כריכים ללא עלות

הצבת מכונת כריכים מצריכה סביבה אשר קיימת בא תנועה מספקת של קהל. אנו דואגים לשרות אשר מספק מלאי מגוון וטרי של כריכים טעימים. אנו מודעים לכך שהמוצר הנמכר במכונות יוצר רווחיות רק כאשר הלקוח חוזר לרכוש שוב.

ברשותנו מלאי גדול ורחב של מכונות כריכים למכירה. ניתן לרכוש מכונה בודדת או מספר מכונות ולקחת במקום ממחסן החברה בראש העין.