מכונת פחיות

מכונת פחיות

ברשותנו מגוון סוגי מכונות לממכר פחיות שתייה מהיצרנים הגדולים בעולם ובייבוא ישיר!!

מכונות שתייה לממכר פחיות מיוצרות ע"י החברות המובילות בעולם ומיובאות לישראל. לכל לקוח אנו מתאימים מכונה אוטומטית לממכר פחיות שתייה המתאימה למיקום המכונה וללקוחות היעד של הסביבה בה מיועדת להצבה.

מכונות פחיות אפשרויות התקשרות

  • מכונות פחיות למכירה

  • מכונות פחיות להשכרה

  • הצבת מכונות פחיות ללא עלות

  • תפעול מכונת פחיות אוטומטית

  • רכישת מכונות פחיות משומשות יד שניה

באפשרותנו להציע עסקאות מימון ייחודיות לרכישת מכונת פחיות. כמו כן אנו מציעים אפשרות השכרת מכונת פחיות, מכירה או הצבת מכונת פחיות ללא עלות. לכל מסלול יש את היתרונות והחסרונות שלו.

חברתנו מספקת שרות מקיף בפריסה ארצית וחלקי חילוף לכל מכונת פחיות הקיימת בשוק, כל השירותים תחת קורת גג אחת. אנו נותנים מענה לתקלות או בשליטה מרחוק על המכונה או במתן שרות טכנאים מקצועי וזמין.

מכונת פחיות למכירה

חברתנו מציעה מגוון מכונות פחיות למכירה מיד שנייה או חדשות. כיום ניתן למצוא במחסני החברה, בראש העין מכונות חדישות ומשוכללות בצירוף מראה מרהיב אשר ניתן להתאמה אישית על פי בחירה.

מכונות הפחיות מצוידות במערכת בקרה סלולרית, המודיעות על כל תקלה בזמן אמת. כל מכונה אשר יוצאת ממחסני החברה אנו עורכים בדיקה יסודית כדי לוודא שהמכונה תקינה במאה אחוזים. לאחר מכן מקבל הלקוח הדרכה מלאה בתפעול מכונת הפחיות שבחר. מכונת פחיות אשר מספקת שתייה קרה ניתנת להתאמה ושינוי לפי הצורך, בידי הלקוח האפשרות לשדרג את המכונה

כך שתאפשר לקרוא גם כרטיסי אשראי וגם כרטיסי עובד, להתקין קורא שטרות, להגדיל את תקופת האחריות ולרכוש חבילות ביטוח פרמיום למכונות.

נשמח לארח אתכם במשרדנו שבראש העין ולבחון כיצד תוכלו ליהנות משירותינו.