מכונות שתייה - חסכון בסביבת העבודה

מכונות שתייה משרדיות

בעבודה כמו בעבודה אתם לא בבית הפרטי ואי אפשר להפוך את המטבח המשרדי למושלם. בעלי עסקים רבים הבינו כי מכונות שתייה אוטומטיות יחסכו להם טרחה רבה וגם יחסכו בעלויות. למעשה, את היתרון במיקור חוץ של מכונת השתייה האוטומטיות עשוי להפתיע את אלו שעדיין לא ניסו. יתרונות של מכונת שתייה בסביבת העבודה

קודם כל יש לבחון את הסביבה הפיזית שבה אתם עובדים. רבים מאיתנו נתקלו בתופעה שבמשרד פעיל ומלא לא לוקח הרבה זמן רב לספלי קפה מלוכלכים להתחיל להיערם בכיור המטבח ומי לא מכיר את כמויות הסוכר שנשפך על השיש או דלפק הקפה, כמו כן חלב שפג תוקפו במקרר. אף אחד לא אוהב סביבה מלוכלכת וגם רובנו לא אוהבים לנקות. כשמטבח נראה מבולגן לעתים זה יקרין על תדמית החברה או הארגון בעייני מבקרים או לקוחות שקפצו לבקר או שבאו לפגישה.

תפקידן של מכונות שתייה חמה או מכונות שתייה קרה, הוא לספק מוצר טעים ואיכותי שנרכש באופן קבוע ואין צורך להשקיע מאמצים בכדי שיהיה בהישג יד ללא צורך לנקות אחריך ולהשאיר סביבת עבודה נעימה יותר. כמו כן רבים יופתעו לשמוע כי מכונות שתייה אלו יפחיתו משמעותית את הזמן והעלות של ניקיון הבלגן במהלך ובסוף היום. בעל עסק, אם הצוות שלך חשוב לך יש בחירה טובה יותר לתפעול שוטף של המטבח המשרדי ולאיכות השתייה!

מיקור חוץ באמצעות מכונות אוטומטיות

בבית העסק תורם משמעותית לחסכון בזמן ומשאבים. מכונות מזון, מכונות שתייה קרה או שתייה חמה עובדות לטובת המרחב שבו הארגון פועל, יתרה מכך, הן פועלות לטובת האנשים העובדים בו. כיום מכונות אוטומטיות מציעות מגוון רחב של משקאות או מרקים חמים ומלאי רחב של כל המותגים הגדולים שרוב האנשים היו בוחרים לשתות בבית. כמובן שיש גם את האפשרות לגוון את היצע המוצרים על פי דרישת העובדים או על פי עונות השנה.

יבואני מכונות שתייה אוטומטית

מציעים מכונות המתאימות לשיווק מגוון עצום של משקאות אם מתוך ראייה בריאותית או בכדי לספק "פאן צרכני" אך בשורה התחתונה מטרתו לעודד את צוות המשרד להיות יותר פרודוקטיביים.

היתרון הגדול במיקור חוץ של מתקני שתייה אוטומטיים הוא עקביות באספקת משקאות על פי דרישה. מכונת שתייה יכולה לספק משקה מושלם, המבטיח שביעות רצון לאורך זמן על ידי הבחנה ודיוק בטעם על פי דרישה. כמו כן תוכלו לקבל את המשקה שלכם בטמפרטורה הרצויה לכם.

ישנם סוגים רבים של מכונות שתייה אוטומטיות הזמינים בשוק הישראלי. רובם פשוטים וקלים לשימוש ומופעלים לעתים קרובות על ידי לחיצה על לחצן בודד. ניתן לבחור אפשרויות אחרות כגון הזמנה באמצעות מפתח או מכונות המופעלות במטבעות או בכרטיסים חכמים, תלוי בסוג ההתקשרות אל מול בעל המכונה.

יתרונות פיננסיים בהצבת מכונת שתייה משרדית

בעל עסק או משרד, לרוב הצבתן של מכונות שתייה אין מטרתן להפוך שרות זה כמקור הכנסה נוסף לכיסך. אך החיסכון הכספי הטמון בכך משמעותי. מכונות אוטומטיות מגיבות במהירות לכל דרישה וקלות לשימוש וכמובן חוסכת זמן יקר של עובדיך במטבח. מכונות שתייה אוטומטיות יכולות להחליף את הצורך בקירור או חימום מים. כמו כן, תוכלו לחסוך את הזמן של המזכירה בלבקר את המכולת 5 פעמים בשבוע בכדי לרכוש קפה, תה, חלב, סוכר.....

לסיכום, אספקת משקאות או מזון ממכונות אוטומטיות במשרד היא אלטרנטיבה במחיר מוזל עבור רוב החברות. כיום משווקים רבים מציעים מגוון פתרונות רכישה או השכרה או הצבה ללא עלות של מכונות אלו. רוב המשא ומתן עם נותני השרות יתרכז בהתאם לכמויות וסוגי השימוש שלהם המשרד זקוק.