מכונת קפה ביתית מומלצת

מכונות קפה ביתיות – סוגים עיקריים מכונת קפה ביתית היא מוצר בעל פנים רבות. ישנן מכונות קפה ביתיות שכל שיש לעשות כדי להכין קפה בהן הוא ללחוץ על כפתור והן כבר ידאגו לשאר. למרות זאת, מכונות קפה ביתית מהסוג הזה, מיועדות יותר למשרדים, שכן איכות הקפה שלהן יחסית נמוכה והן משמשות יותר להכנה מהירה בתנאים של חוסר זמן ותשומת לב. כדי להתפנק עם קפה טוב באמת, מומלץ לרכוש מכונת קפה ביתית שבה נדרשת התערבות אנושית כלשהי.

אך גם כאן, ישנם מספר סוגים של מכונות קפה ביתיות שכעת נעמוד על ההבדלים המרכזיים שביניהן. נפתח בסוג של מכונת קפה ביתית מקצועית.

מכונת קפה ביתית – מקצועית

מכונת קפה ביתית ברמה הגבוהה ביותר היא מכונת קפה שמזכירה מכונות קפה מקצועיות, דוגמת אלו שאתם יכולים לראות בבתי קפה. חשוב להבין שלמרות שהקפה המופק ממכונה כזו הוא קפה ברמה הגבוהה ביותר, היא דורשת מיומנות מסוימת וכן מקום נוסף למטחנת הקפה במידה ומעוניינים בטחינה אישית. אם לא – עדיין יש להשיג את אבקת הקפה בחנויות מסוימות וזו האחרונה נוטה להתפזר ולהשאיר לכלוך ומכונות שעובדות עם אבקה, דורשות תחזוקה שוטפת וניקיון מתמיד.

מכונת קפה ביתית לקהל הרחב

מי שלא מעוניין להתפשר על קפה איכותי ובכל זאת מעוניין במכונת קפה ביתית נוחה לתפעול ופשוטה להפעלה, מוטב לו שירכוש מכונת קפה ביתית שעובדת עם קפסולות. הקפסולות מכילות כמות מדודה של קפה, הן נקיות ולא מתפזרות ואחרי שהמכונה תסיים את הפקת הקפה, היא תשליך אותן למגירה ייעודית שיש לרוקן אחת לזמן רב. החיסרון בסוג זה הוא שיש לדאוג לכך שהמכונה שלכם תוכל לעבוד עם הקפסולות מבית היצרן האהוב עליכם. בכל זאת, מכונות קפה ביתיות שעובדות עם קפסולות הן הסוג הנמכר ביותר כיום הודות לאיזון המוצלח בין קלות התפעול והעלות הנמוכה לבין התוצר הסופי האיכותי יחסית.

מכונת קפה ביתית מומלצת