מכונות גלידה

מכונות גלידה

חברתנו משווקת מגוון מכונות גלידה לרבות מכונות גלידה מקצועיות, אוטומטיות ומכונות גלידה ביתית. אנו ערוכים לספק לכם מוצרים ממגוון מותגים עולמיים ובמגוון אפשרויות התקשרות המתחלקות לקטגוריות העיקריות שלהלן:

מכונות גלידה מקצועיות

מכונות גלידה ביתית

מכונות גלידה אוטומטיות

חברת Vending House מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון אפשרויות מימון ומסלולי התקשרות, ביניהן:

  • השכרת מכונות גלידה לטווח קצר או ארוך.

  • הצבת מכונות גלידה ללא עלות במקומות שיימצאו מתאימים לכך.

  • מכונות גלידה למכירה במגוון אפשרויות תשלום.

מכונות גלידה אמריקאית

חברתנו משווקת מגוון סוגי מכונות גלידה אמריקאית המיועדות לחנויות מסחר ורשתות מזון. כל שנה כשהקיץ בפתח, יצרני הגלידה מתגברים את מצבת כח האדם שלהם. במדינה חמה כמו שלנו כמויות הגלידה הנצרכות מדי שנה הן גבוהות מאוד. אחד התחומים שזוכים לפריחה רצינית ביותר בשנים האחרונות בארץ הן מכונות גלידה אמריקאית. לאחר דעיכה מסוימת שאירעה בתחילת המילניום, כתוצאה מחדירת כוחות כמו גלידות הבוטיק השונות וגלידות העילית, בכל זאת לא נס ליחן של מכונות גלידה אמריקאית. אמנם שנות השמונים היו תור הזהב שלהן, אבל בשנים האחרונות הן חוזרות ובגדול.

מכונות גלידה ביתית

מהיום כבר לא צריך להוציא את הילדים החוצה כדי לאכול גלידה. התענוג הזה מגיע אליכם הביתה. מכונות גלידה ביתית של היצרניות המובילות בעולם מאפשרות הכנת גלידה ביתית במגוון רחב של טעמים תוך דקות ספורות ללא מאמץ.

תחום זה של מכונות גלידה ביתית נמצא בתנופת פריחה אף הוא. יותר ויותר אנשים רוכשים לעצמם מכונת גלידה ביתית שיכולה לייצר בנקל כליטר גלידה או קרוב לכך והתוצאות מרשימות לא פחות מאלו שניתן למצוא בגלידריות וותיקות ומנוסות. השימוש בחומרי גלם טריים והקפדה על שימוש במוצרים איכותיים יכולים לגרום למשפחה ממוצעת לייצר גלידה איכותית נהדרת. אין נפלא מלאכול גלידה שהכנתם בעצמכם ביום קיץ חם.

מכונות גלידה מקצועיות

חברתנו מציעה מכונות גלידה מקצועיות למסעדות וגלידריות חדשות ו-ותיקות באיכות ומחירים ללא תחרות.

באופן עקרוני הרעיון שעומד בבסיס מכונות הגלידה השונות, בין אם מדובר במכונת גלידה ביתית או במכונת גלידה מקצועית הוא ערבוב של החומרים בטמפרטורות נמוכות מאוד. ההבדל העיקרי הוא בנפח המכונה. מכונת גלידה מקצועית יכולה לייצר מאות ליטרים של גלידה ביום לעומת מכונת גלידה ביתית שבנויה לתפוקה בכמויות ביתיות בלבד.

מכונות גלידה אוטומטיות

חברתנו מייבאת מכונות גלידה אוטומטיות מתוצרת FASTCORP ואנו מציעים מסלולי התקשרות לפי בחירת לקוחותינו: מכירה, הצבה או השכרה. חברת FASTCORP VENDING הינה חברה אמריקנית המתמחה בייצור מכונות גלידה אוטומטיות. מוצר הדגל של החברה הוא מכונת ה-FASTCORP המאפשרת מכירת גלידות וארטיקים בגדלים שונים באמצעות המכונה. מכונה זו הינה המכונה הפופולרית ביותר ברחבי העולם וגם בישראל.