עגלות קפה לאירועים

עגלות קפה לאירועים

בא לך קפה – אולי תשתה מים קרים?

כולנו מכירים את שגרת האירוע המשפחתי הרגילה, הגעה לאולם, לחיצות הידיים והנשיקות המביכות להורי הזוג, חיפוש מקום ישיבה ותקווה שלא הגרילו אותך עם מישהו שממש לא בא לך לשבת לידו, קטע הכניסה של החתן והכלה עם מחיאות הכפיים, הנצנצים, הזיקוקים והקונפטי המציק הזה שממש לא בא לך שיידבק לך לבגדים, ואז מגיע הרב וטקס החופה, ובכל הזמן הזה אתם יושבים בשולחן ונוברים בצלחות הסלטים בתקווה להרגיע קצת את הבטן ולהעביר את הזמן עד שתוכלו להתחיל ליהנות מהאירוע. סביר להניח שבכל אחד מהשלבים האלה, אחרי הנסיעה הארוכה אל האולם וכל הטררם של הכניסה, אחת המחשבות שעברה לכם בראש הייתה – "את ממלכתי בעבור כוס קפה טוב"....

אבל אם אתם באירוע סטנדרטי, סביר להניח שאת כוס הקפה ה"טוב" הזאת תפגשו במקרה הטוב רק בעוד כמה שעות, כשרב המלצרים של האולם יחליט שהגיע הזמן לתת לאורחים מעט קפה כדי שיבינו שהאירוע בשלבי סיום. נשמע לכם מוכר? – סביר להניח שכן, אולם זו לא חייבת להיות שגרת האירוע שלכם.

קפה טוב הוא דרך מצוינת להתחיל כל אירוע ול"חמם" את קהל המוזמנים לפני האירוע המרכזי של הערב. כיום אתם יכולים לשדרג את האירוע שלכם בהינף יד ומבלי לטרוח יתר על המידה או להיכנס להוצאות מטורפות. כיום ניתן למצוא עגלות קפה להשכרה כמעט בכל עיר בישראל, וחברות המתמחות בהשכרת דוכני מזון איכותי ניידים לאירועים ישמחו לשדרג עבורכם את האירוע ולהפוך אותו מאירוע משמים וסטנדרטי, לחוויה יוצאת דופן המעניקה לאורחים שלכם זמן איכות מהנה יותר עד להגעת כלל האורחים ותחילת האירוע המרכזי.

זה לא רק קפה – זה ביזנס

גם כשמדובר באירועים שאינם בהכרח שמחות משפחתיות כמו חתונה או בר מצווה, יכולות עגלות הקפה המודרניות להפוך את האירוע שלכם מאירוע משרדי או כנס חברתי שגרתי, לאירוע חווייתי שהשפעתו על משתתפי הכנס תהיה רבה יותר. עגלת קפה בכנס או באירוע לעובדי המשרד, מספקת לכם סביבת עבודה נינוחה ונעימה, ומסייעת לכם באופן ממשי להשיג את מטרות הכנס.

כך למשל אירוע מכירות בו מוגש קפה איכותי בצורה אדיבה המזכירה בית קפה מודרני, תסייע רבות לסגירת עסקאות רבות יותר ותתרום לאווירה עסקית מוצלחת הרבה יותר, מאשר כנס בו בקצה האולם מונח מיחם עם כוסות קלקר, וקופסת קפה בוץ משומשת.

היחס אותו תתנו למשתתפי הכנס שלכם ישפיע מאד על תפיסתם את האירוע שלכם והם יתייחסו אליכם בהתאם. כך תוכלו לעשות עסקים טובים יותר, למכור יותר מהמוצר שלכם, או לקבע את המסרים שלכם לקהל המשתתפים בצורה אפקטיבית יותר.

מחקרים מדעיים קובעים - קפה טוב מעלה את כמות החיוכים בקהל

שתיית הקפה הפכה בשנים האחרונות אצל הציבור הישראלי, לעניין מהותי, וכיום הישראלי הממוצע כבר יודע היטב להבחין בין אספרסו להפוך או ללאטה, והוא גם יודע בדיוק איזה מהם עושה לו הכי טוב, אז במקום להגיש את הקפה השחור המסורתי או את נס הקפה הוותיק, למה שלא תתנו לאורחים שלכם לבחור את מה שהם רוצים. בין אם מדובר בקפה חזק, מרגיע, או סתם נעים להחלקת הגרון עם הסיגריה של אחרי האוכל.

אורחים מרוצים הם קהל נהדר, כך שאם אתה מעביר הרצאה סביר להניח שיאזינו לך טוב יותר, ואם אתם חתן וכלה, סביר להניח שתראו יותר חיוכים בסרט החתונה שלכם. אז אם אתם מתכננים אירוע מכל סוג שהוא, אל תהססו ובדקו את האופציה של השכרת עגלת קפה לאירוע שלכם, ואנו מבטיחים לכם, כי מרגע שתתנסו בחוויה לא תוכלו להיפרד ממנה כל כך בקלות.