מכונות אוטומטיות

מכונות אוטומטיות - Vending House

מכונות אוטומטיות חטיפים וממתקים

מכונות אוטומטיות לחטיפים וממתקים

עגלות קפה ודוכני מכירה

עגלות קפה ודוכני מכירה

מכונות אוטומטיות לשתייה חמה

מכונות קפה אוטומטיות גדולות

מכונות אוטומטיות לשתייה קרה

מכונות שתייה אוטומטיות

מכונות גלידה אוטומטיות וביתיות

מכונות גלידה אוטומטיות

מכונות קפה למשרד ולבית

מכונות קפה למשרד ולבית

מכונות אוטומטיות - דור העתיד!

מכונות אוטומטיות
מכונה אוטומטית
מכונות משולבות

מכונות אוטומטיות למכירת שתייה, מזון או שאר מוצרי צריכה פזורות בכל רחבי הארץ, במוסדות להשכלה גבוהה, מקומות עבודה, בתי חולים, מפעלים, בנייני משרדים, מתנ"סים, מוסדות ציבוריים, תחנות מרכזיות, תחנות רכבת ולאחרונה גם בתוך האוטובוסים עצמם.

חברתנו מציעה שירותי הצבת מכונות אוטומטיות בייבוא ללא עלות לכל סוגי המכונות לממכר מזון או שתייה מהיצרנים הגדולים בעולם. חברתנו עושה מאמצים רבים לייבא לישראל מגוון רחב של מכונות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בענף. אנו מציבים מכונות לממכר שתייה קרה, מכונות לממכר שתייה חמה, מכונות חטיפים, מכונות לממכר גלידות, שירותי קפה משרדיים לבעלי מוסדות, בעלי עסקים, מתחמי משרדים, בתי חולים ומפעלי מכונות. את המכונות ניתן להתאים בצורתם החיצונית לפי דרישה מיתוגית.

חברתנו מציעה מגוון רחב וגדול של מכונות אוטומטיות למכירה במגוון אפשרויות מימון ובשירות כלל ארצי לכל נקודה. כיום, ניתן למכור כמעט כל דבר במכונות אוטומטיות. בישראל ניתן למצוא מכונות אוטומטיות לממכר שתייה קרה, שתייה חמה, מזון, חטיפים וממתקים, סיגריות, מוצרים למשרד, מנות אוכל בחמגשיות, גלידות, שבבים, חיתולים, מוצרים לתינוקות ועוד. חברתנו ערוכה לספק כל דרישה ומתחייבת לתת שירות אמין ומהיר לכל מכונה אוטומטית למכירה של טובין אשר תרכשו מאיתנו.

אנו מציעים קונספט חדש של השכרת מכונות אוטומטיות. אנו החברה היחידה בענף המכונות האוטומטיות המציעה מגוון רחב של מכונות אוטומטיות להשכרה. לחברתנו מלאי יחיד מסוגו ובגודלו של מכונות מכל הסוגים ושירות בפריסה ארצית.

אנו מציעים מענה ייחודי זה לכל חברה או גוף שמטעמים שונים אינם מעוניינת לרכוש מכונות אוטומטיות, אלא מעוניינת לשכור על בסיס תשלום חודשי קבוע. כמו כן, אפשרות זו מתאימה למפעילים שאינם מעוניינים לרכוש מכונה ורק מעוניינים לנסות לבחון האם הפעלת קו מכונות ריווחי להם ושיש להם את היכולת לתחזק אותו.

יבואני מכונות אוטומטיות ומשווקי המכונות בצמיחה מתמדת בעולם בכלל ובישראל בפרט. צמיחה זו מתבטאת הן במספר המכונות שמציבות חברות גדולות וקטנות ואנשים פרטיים הרואים במכונות אוטומטיות דרך מצוינת להגדיל את ההכנסה החודשית בלי לעזוב את מקום עבודתם, והן במגוון המוצרים השונים שנמכרים במכונות. ענף המכונות האוטומטיות מגלגל בכל שנה כמיליארד וחצי שקלים. כאשר חצי מסכום זה מגיע מענף מכונות הקפה המשרדיות, והחצי השני מהמכונות האוטומטיות הגדולות העובדות על מטבעות או אמצעי תשלום שונים.

מדי יום אנו נתקלים באנשים המזהים את ההזדמנות העסקית הטמונה בהצבת מכונות אוטומטיות.

אם ניגשת לאינטרנט כדי לברר על רכישת או השכרת מכונה אוטומטית בודדת או מספר מכונות אוטומטיות להקמת קו חלוקה, או לחלופין לרכוש קו מכונות קיים, הגעת למקום הנכון!

מחפש מכונות אוטומטיות?

הרצון, הנחישות והשאיפה להצליח:

בשונה מחברות גדולות ושבעות, אנו חברה בעלת ניסיון רב בתחום, שרוצה להתפתח ולהוכיח את עצמה שמקומה עם החברות הגדולות. אנו מאמינים שדבר זה מניע אותנו לתת שירות ללא פשרות ללקוחותינו. שירות הנקי מכל בירוקרטיה מיותרת. אצלנו הלקוח יכול לדבר ישירות עם הבעלים בכל זמן נתון.

והכי חשוב... איכות האדם והחומר האנושי – אתה הלקוח, עובד מול אנשים טובים, מקצועיים, שאכפת להם ובאמת ישמחו לתת את כל כולם למענך.