עגלות גלידה

עגלות גלידה

יש לי גלידה הכי טובה – הכי טובה ומשובחת

הקיץ הישראלי החם מאתגר אותנו בכל שנה מחדש, ואנו מחפשים כל דרך אפשרית לצנן את עצמנו ולמצוא מחסה מהחום הלוהט. באופן שגרתי הקיץ הוא גם העונה הבוערת של אירועים משפחתיים ומסיבות, וכולנו מכירים את תחושת הלחות והחום שמתקבלת אחרי השתוללות קלה על רחבת הריקודים או על החוף במסיבה.

אחד הפתרונות המדליקים ביותר שהחלו לצוץ בשנים האחרונות באירועים ומסיבות, הן עגלות הגלידה. ממש כמו עגלת הנקניקיות מניו יורק או עגלת הקפה משדרות רוטשילד, גם עגלת הגלידה היא מעין גלידריה ניידת, בעזרתה תוכלו לפנק את האורחים שלכם או משתתפי הכנס או המסיבה, בגלידה איכותית קרה וטעימה, שתהפוך אותה ללהיט הגדול של האירוע.

כישראלים אנו נחשבים לצרכנים לא קטנים של המוצר המתוק והקר הזה. למעשה הגלידה כל כך מזוהה עם הקיץ הישראלי, ששיר הילדים שבכותרת מוכר לכל פעוט מהרגע בו ליקק את כדור הגלידה הראשון שלו. בין שלל האטרקציות שניתן היום להזמין לאירועים משפחתיים, עגלת גלידות היא אולי האטרקציה האפקטיבית והאהובה מכולן.

גלידה בהתאמה אישית

לא רבים מאתנו שמו לב, אולם עידן שלם תם לו בתחום האירועים. עידן פרוסת גלידת הפרווה הלא ממש מוצלחת המוגשת על צלחת, שהזמן שחלף בין הנחתה בצלחת ועד הגעתה אלינו, איך נאמר את זה – לא ממש עשה לה טוב למסכנה.

בעלי אולמות וגני אירועים כמו בעלי האירועים עצמם, הבינו כי הבזבוז של חומרי הגלם והעלויות הכרוכות בגלידה מהדור הישן אינן מוצדקות כלכלית ופנו לחיפוש אחר פתרון איכותי, שישאיר את הטעם הטוב של הקינוח המתוק, ובאותו זמן יצליח לספק את המוצר כשהוא במצב הצבירה הנכון שלו – כלומר – מוצק ונעים לאכילה, במקום נוזלי ומרוח על פני כל הצלחת, וכאן נכנסו עגלות הגלידה כפתרון האידיאלי.

חיבור חשמל פשוט והעגלה המכילה מקרר גלידות איכותיות גדול, נכנסת לעבודה. הגלידה זמינה לאורך כל האירוע, או בחלקים שנקבעו על ידי בעל השמחה, והמוזמנים יכולים ליהנות מגלידה איכותית וטעימה, בגביע, בצלחת, בכוס, עם או בלי תוספות או בכל דרך שרק יבחרו.

גלידה, ברד, שוקולד לימון – אני הולך.....

כולנו מכירים את מוכר הארטיקים בחוף הים, זה שמסתובב עם ארגז הקלקר הגדול, ומוכר לנו טילונים חצי מומסים במחיר של טיל בליסטי מרקיע שחקים. למרות המחיר והקרחון הנמס (זו ההתחממות הגלובלית שאשמה), עדיין אנו רצים לתפוס את הטעמים שיש (כאילו שהוא לא יחזור בעוד שעה עם ארגז מלא) לפני שייגמר.

בשנים האחרונות ניתן לראות דוכני גלידה ועגלות גלידה ניידות בשולי החופים, ולבחור את הגלידה שלנו ישר מהמקרר, ללא שאריות קרטיב נוזלות וללא הצורך בחיפוש אחר מקל הארטיק שטבע בנוזלים שבתוך העטיפה.

פשוט ניגשים אל עגלת הגלידה הקרובה, בוחרים את הטעמים שאנו רוצים, מקשטים בתוספות שאנו אוהבים כמו סוכריות צבעוניות, קצפת או מרשמלו, ויושבים ליהנות מגלידת שמנת, או מגלידת סורבה, קרה וצוננת כמו שרק גלידה יכולה להיות.

שדרגו את יום ההולדת של הקטנים

אחת האטרקציות האהובות על ילדים היא חוויית ה"אוטו גלידה" – זה שמנגן כל הדרך עד הבית ומודיע כי הגלידה הגיעה. בעזרת עגלת גלידה תוכלו להפוך את מסיבת יום ההולדת של הקטנים שלכם, לחוויית ילדות שהם לא ימהרו לשכוח.

עם איש הגלידה, והמבחר העצום של טעמים ותוספות, מובטח לכם שהקטן שלכם יהיה מלך הגן לפחות לאותו שבוע. כי אם יש משהו שילדים תמיד אוהבים ללא הבדל עדה, מוצא, צבע עור, גובה או צבע עיניים, זו גלידה.