עגלות גלידה לאירועים

עגלות גלידה לאירועים

הגלידה הכי טובה

מי מאתנו לא אוהב גלידה? כולנו אוהבים טעם כזה או אחר, יש כאלה שיעדיפו ווניל מסורתי או שוקולד עשיר, ויהיו כאלה שיעדיפו טעמי פירות אקזוטיים או שילובים מוזרים שרק להם ברור איך הם הולכים יחד, אולם לא משנה מה הטעם האישי שלנו, כולנו שמחים לקבל כדור גלידה צונן בוופל איכותי ואם אפשר קצת סירופ מתוק מעל. השנים האחרונות היטיבו מאד עם שוק הגלידה הישראלי, וכמו במוצרים אחרים כגון קפה או יין, למד הישראלי להעריך את הגלידה ולהתייחס אליה בכל הרצינות הראויה למעדן המתוק הזה.

הישראלי החדש אוהב להיות מתוחכם, ומודרני, ולנסות את גבולות הטעם שלו. הגלובליזציה ופתיחת השמיים העולמית, מאפשרת לישראלים לחוות מקומות וטעמים חדשים ולהביא אותם עימם ארצה. אם בעבר התייחסו אל הגלידה כאל מוצר צריכה המיועד בעיקר לילדים, הרי שכיום מקבלת הגלידה יחס רציני וזוכה להערכה רבה מאד של המבוגרים העולה לא פעם על ההערכה של ילדים למוצר.

כחלק מההערכה הזו רואים כיום יותר ויותר עגלות גלידה המשולבות באירועים משפחתיים או עסקיים גדולים, וכל זאת ללא פגיעה באופיו המבוגר של האירוע.

גלידה בהתאמה אישית

תשכחו מקינוחי הפרווה או מהגלידות עמוסות הג'לטין שהוכנו כך כדי לשמור איכשהו על צורה סבירה עד ההגעה לשולחן. עגלות הגלידה המודרניות מספקות לאירוע שלכם אטרקציה שעד לפני מספר לא רב של שנים הייתה בלתי אפשרית ואילצה את המארחים להסתפק בפתרונות ובתחליפים לא ממש מוצלחים, כפינוק או קינוח לאירוע.

כיום העגלות החדשות מספקות את כל השירותים שתקבלו בגלידריות המקצועיות ביותר, לרבות כלי ההגשה, התוספות וכלי העזר המגיעים עם העגלה. בחלק מהחברות המספקות עגלות גלידה לאירועים תוכלו לבחור מראש את טעמי הגלידה או את איכותה, החל מגלידות פרווה פשוטות לאירועים בשריים בהם מושם דגש על כשרות המזון, וכלה בגלידות שמנת איטלקיות בעבודת יד ובטעמים ייחודיים למעוניינים בכך.

בכל מקרה וללא קשר לטעם הגלידה שתבחרו או לסוגיה, עגלת הגלידה מבטיחה שהאירוע שלכם יהיה בעל טוויסט עוקצני ומהנה עבור כל האורחים, ומובטח כי עגלת הגלידות תהיה אחת האטרקציות שייזכרו לאורך זמן.

גלידה כפרית? מודרנית? – לא משנה העיקר שתהיה קרה וטעימה

אם אתם מתלבטים לגבי אופיו של האירוע שלכם, דעו כי את עגלת הגלידות לאירוע שלכם, תוכלו להזמין במבחר סגנונות ועיצובים המתאימים לאופי האירוע עצמו.

תוכלו לבחור בין עגלת עץ כפרית המתאימה לאירועים בגני אירועים או מסיבות ימי הולדת, או לבחור בעגלה ילדותית ומצועצעת המתאימה למסיבות גן או ימי הולדת לילדים קטנים, ואם אתם מעוניינים דווקא במראה המודרני הנקי עבור כנס העסקים שלכם, תוכלו להזמין עגלות גלידה במראה מתקדם על גבול ה"חללי", כדי להשרות את האווירה המתאימה באירוע אותו אתם מכינים.

כל עגלות הגלידה מצוידות במדחסי קירור מתקדמים המאפשרים את שמירת המוצר באיכות גבוהה ללא המסה וללא תקלות מיותרות, חיבור חשמלי פשוט ללא צורך בהכנה מוקדמת של תשתיות או ציוד, והגלידריה האישית שלכם תפעל ותפנק את האורחים באירוע שלכם כמה שתרצו.

כיום ניתן לקבל מחברות ההשכרה, גם את עובד ההגשה המקצועי, שיידע להגיש לכם את הגלידה במקצועיות וללא צורך בהצבת אדם מטעמכם בעמד. השירות כולל את העמדת העגלה, הבאת המוצרים למקום בקירור, ובסיום האירוע קיפול וניקוי המקום.

אז אם יש לכם אירוע בקיץ, או שאתם מתכננים כנס גדול, הפתיעו את האורחים שלכם בהפתעה הכי מתוקה שיכולה להיות, ופנקו אותם בעגלת גלידות איכותיות שתשאיר להם טעם מתוק מהאירוע שלכם לאורך שנים.