דוכני קפה

דוכני קפה

אז תשתה קפה תורכי זה עולמי

הישראלי של 2013 כבר איננו לוחם המילואים המאובק המסתפק בכוס קפה שחור כמו פעם. הישראלי המודרני הפך מעודן יותר ומתוחכם לא פחות, והיום הוא רוצה את הקפה שלו בדיוק כמו בשאר העולם – חם, טעים ובעיקר איכותי.

חלפו שנים רבות מאז המצאת הקפה, אולם רק בעשורים האחרונים עת התבררו סגולותיו הבריאותיות והתזונתיות של הקפה, והקפה הפך להיות אחד ממוצרי הצריכה המובילים בשוק. עם תערובות מיוחדות וסוגי קפה שבעבר לא היו נגישים לצרכן הישראלי, לבש הקפה תלבושת מתוחכמת ומהודרת יותר, והיום שתיית קפה היא אירוע תרבותי לכל דבר וכבר איננה רק עוד לגימה כדי לשמור על ערנות נהג המונית, או החייל העייף.

התפתחות זו בשוק הקפה הישראלי, הביאה להתפתחות מהירה של ענף בתי הקפה בישראל וכיום ישנם בתי קפה ישראלים ורשתות קפה שאינן נופלות באיכותן ובחוויית הבילוי שלהן מרשתות הקפה באירופה ובארצות הברית.

גם דוכני הקפה ומכונות הקפה במקומות העבודה הפכו עם השנים איכותיות ומתוחכמות, וכיום יכול כל בעל חברה להגיש לאורחיו או ללקוחותיו אספרסו משובח במקום אותה תערובת אבקות קפה מהמכונות הישנות.

תשכחו מאבקות ותעברו לדבר האמיתי

ביקור קצר בחברות ההיי טק הגדולות או בכל קומת משרדים ממוצעת בישראל יגלה לכם כי הישראלים למדו להעריך ולכבד את הנוזל השחור שפעם מקומו היה שמור לנהגי המוניות בהפסקה או לשגרת הבוקר הישראלית.

כיום לוגמים הישראלי כמות ניכרת של קפה במהלך כל היממה, ומקומות העבודה המעוניינים בעובדים מרוצים יותר ויעילים יותר, למדו כי קפה איכותי משפר את הרגשת העובד, הופך אותו לפרודוקטיבי ויצירתי יותר, ובכך המרוויח העיקרי מהסיפור הוא העסק עצמו.

כיום ניתן לרכוש או לשכור דוכני קפה או מכונות קפה קבועות לפיזור ברחבי קמפוס המשרדים או מסדרונות החברה, ועובדים המעוניינים בכך יכולים לקבל קפה איכותי במקום העבודה. אם בשנים קודמות נאלצו עובדים שרצו כוס קפה משובח, לעזוב את מקום העבודה, לרדת אל בית הקפה הסמוך ולרכוש להם קפה, הרי שכיום כל שעליהם לעשות הוא להגיע אל עמדת הקפה המתוחכמת שבקצה המסדרון.

חשבון פשוט של זמן עבודה שבוזבז על יציאה לרכישת כוסות קפה בחברות גדולות עלול להגיע למאות אלפי ולעיתים אף מליוני שקלים בשנה, כך שעמדת קפה איכותית לא רק הופכת את העובדים שלכם ליעילים יותר, אלא למעשה חוסכת לכם המון כסף.

עגלות קפה להשכרה – זו לא העגלה שדמיינתם

מעבר לעמדות הקפה במקומות העבודה ובמרכזי קניות, יכולים בעלי עסקים או מנהלי חברות להזמין על בסיס קבוע דוכני קפה המספקים את השירות המלא של בית הקפה הסמוך וכל זאת בעלויות מגוחכות.

למעשה עלות אחזקת דוכן קפה המגיש את כל סוגי הקפה האפשריים היא כל כך משתלמת, שהטרחה ברכישת אספקה קבועה של סוכר קפה ותה למשרד, הפכה בשנים האחרונות ללא משתלמת בלשון המעטה. קבלת הקפה או התה המוכנים בצורה איכותית ומקצועית, מקטינה באופן ניכר את בזבוז זמן העבודה היקר שמצטבר במטבחונים המיושנים, מפנה את העובד לעבודתו, ומאפשר לו ליהנות מהעבודה הרבה יותר.

כבעל עסק, חשוב שתדע כי עובד מרוצה הוא גורם מכריע בהצלחת העסק שלך, וכשהעובד שלך מקבל קפה איכותי מתי שהוא רוצה ובכל זמן שהוא רוצה, מבלי לכתת רגליים בין בתי קפה בשמש הקיצית או בגשם החורפי, הרי שהעובד שלך הוא בהחלט עובד מרוצה. פנה כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור העסק שלך, לקבלת דוכן קפה קבוע או מכונת קפה מתקדמת.