הצבת מכונות אוטומטיות

הצבת מכונות אוטומטיות

הצבת מכונות אוטומטיות

מחפש שירותי הצבת מכונות אוטומטיות ללא עלות? חברתנו מציבה ומתפעלת מכונות אוטומטיות ללא עלות בפריסה ארצית. אנו מציבים מכונות לממכר שתייה קרה, מכונות לממכר שתייה חמה, מכונות חטיפים, מכונות לממכר גלידות, שירותי קפה משרדיים לבעלי מוסדות, בעלי עסקים, מתחמי משרדים, בתי חולים ומפעלים.

הצבת מכונות אוטומטיות בפריסה ארצית

חברתנו מתמחה במתן שירותי אוטומציה מקצועיים למוסדות, עסקים ומפעלים המונים מעל 200 איש קבועים ומבקרים במקום.

ברשותנו מלאי מגוון וגדול של מכונות אוטומטיות באתר החברה. כ-500 מכונות מ-30 סוגים שונים ממתינות להצבה מיידית. אין חברה בארץ המסוגלת להציע מלאי זמין גדול ומגוון להצבה של מכונות בפריסה ארצית כמו שניתן למצוא ב - VENDING HOUSE.

שרות של הצבת מכונות אוטומטיות

אנו מספקים מענה מקצועי לכל תקלה, פניה או בקשה. אצלנו יש באמת מי שעונה, מוקד שרות לקוחות הפעיל 24 שעות ביממה באמצעות נציגים שהוכשרו למתן תשובות קונקרטיות ומקצועיות ובמידת הצורך יקשרו אותך מיידית לנציג מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה הנקודתית.

תפעול ואחזקה שוטפים

אנו מספקים את כל סוגי המוצרים ולא מוגבלים למוצרים מסויימים. שלא בדומה לחברות האחרות בענף, אשר מוגבלות תחת משווק יחיד, דבר המאפשר לנו להיטיב עם לקוחותינו הן במגוון המוצרים הרחב שיש באפשרותנו להציע, והן במחיר המוצר עצמו. בנוסף, חברתנו מפעילה ומתחזקת את כל סוגי המכונות הקיימים בשוק: שתיה קרה, שתיה חמה, גלידות, חטיפים, סיגריות, ומכונות משולבות [חטיפים, שתיה קרה וסיגריות].

איכות המכונות

אנו מספקים מכונות משוכללות מהדור החדש ביותר, בעלות צג ברור המציג ללקוח את המידע לאורך שלבי הרכישה במכונה. המכונות הנן בעלת חזות יפה, נקיה ומכובדת, ומתאימות לסביבה העסקית.

ציוד טכנולוגי מתקדם ברמה הגבוהה ביותר

המכונות מגיעות עם מנגנוני עודף חדישים המקבלים את כל סוגי המטבעות הקיימים בישראל. כמו כן, למכונות קורא כרטיסי אשראי המאפשר רכישה ללא צורך במטבעות. המכונה מצוידת בבקר תקלות המתריע בין השאר על כיבוי המכונה, בעיות קירור ומלאי שעלול לאזול. המכונות מצוידות במנגנון ייחודי המוודא שהלקוח קיבל את המוצר [לא קיבלת לא שילמת].

חווית לקוח

המכונות מצוידות במנגנון עודף חדשני, המחזיר עודף בצורה מדויקת ואינו "בולע" כסף.

כל המכונות מצוידות בבקרי תקלות המשוכללות והאמינות בשוק, המשדר למוקד כל אירוע מהמכונה, ומאפשרות לנו לאתר ולטפל מיידית בכל תקלה הקשורה למכונה, כגון, נפילות חשמל, מוצר תקוע או חלילה לא יוצא, (דבר שלא קורה, אך אנו ערוכים לכל תרחיש), ובנוסף מאפשר לנו בקרת מלאי מלאה (תכולת המכונה), וכל זאת במשך 24 שעות ביממה .

פריסת מפעילים וטכנאים גבוהה = זמן תגובה מהיר ויעיל

יחס המפעילים/מכונות

שלנו הוא מהנמוכים בענף. המפעילים הינם מפעילים מקצועיים שעברו הכשרה מקיפה, ואינם זקוקים לכל עזרה מגורם חיצוני בהפעלה, הצבה ותקינות המכונות, (ברובן המוחלט של החברות האחרות המפעילים מסתייעים בצד ג', דבר היוצר סחבת מיותרת וזמני תגובה שליליים.

איכות הקפה

במכונות קפה אשר עובדת על אבקות, חשוב מאד להקפיד על מינון נכון של אבקות על מנת שהקפה יצא טעים ובאיכות מרבית, אנו מקפידים על כך בכל התקנה של מכונה ואף עורכים בדיקות תקופתיות לבקרת מינונים ואיכות הקפה.

אנו משתמשים באבקות היקרות והאיכותיות הקיימות בשוק. השתייה במכונות שלנו טעימה !!!

אפשרות מצומצמת

הצבת מכונות קפה יוקרתיות אשר טוחנות את פולי הקפה בזמן הרכישה המאפשרות ליהנות מאיכות מרבית של קפה טרי וארומתי אשר נטחן בו במקום.

המכונות שלנו מצוידות בפילטר "בריטה" לסינון וניקיון מרבי, המשפיעה ישירות על איכות המים וטעם הקפה.

הכי חשוב...איכות האדם והחומר האנושי

אתה הלקוח, עובד מול אנשים טובים, מקצועיים, שאכפת להם ובאמת ישמחו לתת את כל כולם למענך...

נשמח לעמוד לשירותך!