עגלות קפה

עגלות קפה

חברתנו משווקת עגלות קפה המוצעים למכירה, עגלות קפה להשכרה, עגלות קפה לאירועים, דוכני קפה ועגלות גלידה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

עגלות קפה לאירועים

עגלות קפה לאירועים

עגלות קפה להשכרה

עגלות קפה להשכרה

עגלות קפה למכירה

מי רוצה קפה בוץ? – שיביא כוס כתומה

מי מאתנו לא זוכר את המיחם הגדול שהוצב בעבר בחדר האוכל בקיבוץ או בבסיס הצבאי בו שירתנו. מיחם המים הגדול והמהביל, היווה את נקודת הנחמה הקטנה שלנו בכל ארוחה, לידו יכולנו להכין את הקפה של אחרי הארוחה, ולידו לא מעט זוגות נישואים הפכו את השירות הצבאי או את החיים בקיבוץ לחיי זוגיות משותפים.

אולם מימי המיחם העליזים ועד לישראל המודרנית, זרמו מים רבים במוביל הארצי ומיליוני כוסות קפה נגמעו, עד שהישראלים כמו שאר העולם גילו את טעמו של הקפה האיכותי, ולמדו לפתח טעם אישי והרגלי שתיית קפה איכותיים. בישראל של 2013 מכונת אספרסו היא מוצר נפוץ כמעט בכל בית, ואספרסו קצר או כפול הוא כבר מזמן לא משקה לאנשים בעלי תדמית שלילית.

את מקומו של המיחם המפורסם באירועי המשרד, בכנסים ובחדרי האוכל של הקיבוצים, החליפו עגלות הקפה המודרניות, המציעות לסועדים ולמשתתפי האירוע מגוון עצום של קפה איכותי במבחר טעמים ובמבחר בלתי מוגבל של אפשרויות.

דוכני קפה

עגלות קפה - לשבת בבית הקפה במשרד!

בשנים האחרונות הפכו עגלות הקפה לאופציה הכרחית בכל אירוע משפחתי, כנס עסקי, או מסיבת משרד כלשהי. עגלות הקפה המודרניות מהוות למעשה בית קפה מודרני נייד, המסוגל להעניק למשתתפי האירוע חוויית קפה הדומה במאת האחוזים לחוויית הקפה אותה הם מקבלים בבית הקפה השכונתי שלהם.

עם אספרסו לסוגיו השונים, קפוצ'ינו, הפוך ולאטה, שעד לפני כמה שנים נחשבו למוצרים שרק מתי מעט ידעו מהם וכיצד לבקש אותם, מספקות היום עגלות הקפה הניידות את כל שירותי בית הקפה המודרני במיקום הנוח לכם, וללא צורך בכוח אדם גדול מדי או הוצאה כספית גדולה מדי.

אפשר להציע לך כוס מים שחורים

עד לפני כמה עשורים נאלצו אורחי האירוע המשפחתי, להמתין לסיום האירוע כדי לקבל כוס קפה משמימה, שהכילה בדרך כלל סוג של "קפה צבאי" דלוח, בתקווה שכוס הקפה הזו תסייע להם להישאר ערניים מספיק כדי להגיע הביתה בשלום מהאירוע המעייף.

עגלות הקפה המודרניות נועדו להחליף בדיוק את הסיטואציה המשעממת הזו, ולספק לאורחי האירוע, שירותי בית קפה הפועלים לכל אורך האירוע, ומספקות לאורחי האירוע שלעם קפה איכותי של מבחר החברות המובילות בתחום הקפה העולמי. כך שאורח המעוניין בכך יכול לגשת בעצמו ולהזמין כוס אספרסו חזק במיוחד, או קפה הפוך מרגיע לאחר ארוחה דשנה וכבדה.

אברא קדברא והופ – הנה לכם בית קפה

מעבר לאירועים המשפחתיים המסורתיים, ניתן להזמין עגלות קפה לכל אירוע פרטי בכל סדר גודל שהוא. עגלת הקפה איננה תופסת מקום רב ואיננה מצריכה ציוד מתוחכם או הכנה מראש של תשתיות. כל מה שדרוש הוא נקודת חשמל זמינה והעגלה הופכת במחי הכנסת תקע לשקע לבית קפה מודרני, לידו ניתן לשבת, לנהל שיחת חולין או אפילו לסגור עסקאות במידה ומדובר בכנס עסקי.

ניתן בעזרת העגלה לעצב את כל האירוע כבית קפה ולספק לאורחים תחושת ישיבה נינוחה בבית קפה ולהסיר בכך את העכבות והתחושות הנוצרות בעקבות אירוע רב משתתפים.

איך את אוהבת את הקפה שלך – כפרי או מודרני?

אם אתם מכינים אירוע גדול או אירוע משפחתי, תוכלו להתאים את עגלות בית הקפה לפי העיצוב הכללי של האירוע. כיום ניתן לקבל עגלות קפה המספקות את כל שירותי הקפה בשלל עיצובים יפהפיים, החל מעגלה כפרית עשויה עץ וכלה בעגלה בעיצוב הייטקיסטי ומודרני שיתאים לכנסים בחברות וארגונים גדולים.

את העגלות ניתן לשלב בכניסה לאירוע או כחלק בלתי נפרד ממערכת מזנונים ועגלות שונות המספקים את כל תחום הקולינריה באירוע.