מכונות גלידה ביתית

מכונות גלידה ביתית

חברת Vending House משווקת מכונות גלידה ביתיות לצורך הכנת גלידה ביתית באיכות ללא תחרות. חברתנו מציעה ללקוחותיה מכונות גלידה ביתית של היצרניות המובילות בעולם בתחום זה.

חברת Frost Line היא יצרנית של מכונות קירור ומכונות קרח עבור מגוון ענפי תעשייה. מכונות הקירור והקרח שהחברה מייצרת משמשות בתחומים רבים: החל בענפי המסעדנות והקפה, עבור בענפי המלונאות והמועדונים, וכלה במעבדות ובתי חולים. כחלק ממערך הפיתוחים של החברה בענף המזון, מייצרת Frost Line מכונות גלידה ביתית מהמתקדמות בעולם. מכונות הגלידה הביתית של החברה הינן בעלות ביקוש כלל עולמי והן משמשות חובבי גלידה ביתית באשר הם להכנת גלידה ביתית בטעם אישי ובמינימום זמן.

חברת גאג'יה היא יצרנית איטלקית ידועה מאד. עיקר עיסוקה של החברה הוא פיתוח וייצור מכונות קפה ביתיות ומשרדיות. עם זאת, היות ותחום מכונות הקפה משיק לעיסוק באספקת מכונות שתייה לסוגיהן, פיתחה גאג'יה בנוסף כמה מכונות לסחיטת פירות ומכונות גלידה ביתית. מכונות הגלידה הביתית של גאג'יה נמנות על המכונות הטובות ביותר בתחום הכנת הגלידה הביתית והן מופצות ומשווקות בכל רחבי העולם.

נשמח לקבל שאלות דרך המייל לקבלת פרטים נוספים אודות מכונת גלידה ביתית אותה תהיו מעוניינים לרכוש. מכונות הגלידה המוצעות למכירה מגיעות עם אחריות.