מכונות קפה מקצועיות

מכונות קפה מקצועיות

לפניכם מותגים של מכונות קפה מקצועיות אשר אנו משווקים. ניתן להזמין מכונות קפה מקצועיות החל מ - 0 ש"ח לחודש, בהתאם למסלולי ההתקשרות השונים. לפרטים נוספים: דני 055-66-05-007

מכונות קפה מקצועיות CIMBALI

מכונות קפה מקצועיות GAGGIA

מכונות קפה מקצועיות La Favorita

חברתנו מציעה שרותי הצבה, השכרה או מכירה של מכונות קפה מקצועיות המיועדות לשימוש במסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים ולבית. כידוע, בתי קפה ומקומות המספקים שירותי מזון רוכשים מכונות קפה מקצועיות בעלות יכולת תפוקה גבוהה ועמידה בביקוש הרב למשקאות קפה מכל הסוגים בפרקי זמן קצרים עקב ריבוי השוהים במקום.

מכונות קפה מקצועיות לבתי קפה

אנו מספקים מכונות קפה לבתי קפה במבחר מסלולי התקשרות לרבות להשכרה, הצבה או מכירה. נשמח לעזור לכם לבחון את המסלול האידיאלי בשבילכם. בתי קפה זקוקים למגוון מכונות קפה מקצועיות עמידות ובעלות יכולות ייצור מוגברות המאפשרות לספק קפה איכותי תוך עמידה בקצב ייצור מתמשך ואינטנסיבי.

מכונות קפה מקצועיות לעסק ולבית

חברתנו משווקת מגוון דגמים מיוחדים של מכונות קפה מקצועיות לעסקים כגון בתי קפה, קיוסקים, מסעדות ואולמות אירועים. כמו כן אנו מייבאים מספר דגמים ייעודיים של מכונות קפה מקצועיות קטנות המיועדות לבית או למשרד. אנו מייבאים ומשווקים מכונות קפה של היצרנים המובילים בעולם מתוך הבנה שעל מקצועיות, איכות וטכנולוגיה מובילה לא מתפשרים.

מכונות קפה מקצועיות "גאג'יה" - Gaggia

אנו משווקים מכונות קפה מקצועיות של חברת גאג'יה העולמית. היצרן האיטלקי הטוב ביותר והידוע של מכונות קפה לשימוש מקצועי שמו הוא שם נרדף למסורת ואמינות בכל העולם.

החברה הוקמה בשנת 1948 ובשנת 1977 החלה לייצר מכונות קפה לבית. מותג זה ידוע בזכות המסורת והירידה לפרטים בשילוב הטכנולוגיה. מכונות אוטומטיות סופר אידאליות המגלמות את השלמות הטכנולוגית כתוצאה של שנות ניסיון רבות.

מכונות קפה מקצועיות "צ'ימבלי" - Cimbali

צ'ימבלי מייצרת מכונות קפה מקצועיות שמתמחות בסוגים שונים כמו אספרסו וקפוצ'ינו מאז 1912. תשוקה יוצאת דופן לאיכות הובילה את החברה להיות שגרירה של תרבות האספרסו בעולם.

החברה מבוססת באיטליה, ליד מילנו והיא פועלת ביותר מ - 100 מדינות. חברתנו היא אחת מ - 700 מפיצים ישירים המספקים תמיכה למשתמשי הקצה. היום יותר מתמיד Cimbali שומרת על התמקדות בחדשנות טכנולוגית בכדי לספק את דרישות השוק.

מכונות קפה מקצועיות "לה פבוריטה"

חברת "לה-פבוריטה" היא יצרנית ישראלית של מכונות קפה מקצועיות בעלת וותק של עשרות שנים. החברה נוסדה בשנת 1952 והיתה היצרנית הישראלית היחידה בתחום זה. עם השנים הפכה לה פבוריטה למותג ישראלי ותיק המשרת את כל השוק בארץ ואף ייצאה את מכונות הקפה מתוצרתה למדינות אחרות כגון ארה"ב, אוסטרליה ובריטניה. לה פבוריטה מייצרת מגוון דגמי מכונות קפה מקצועיות ייחודיות אשר פותחו על ידה במרוצת השנים מתוך היכרות קרובה של השוק הישראלי.

מכונת קפה מקצועית לעומת מכונת קפה ביתית

מכונת קפה מקצועית

מכונות קפה מקצועיות נבדלות מאלו הביתיות בכך שלא מדובר במכונות שמופעלות בלחיצת כפתור ותו לא. סביר להניח שאתם מכירים את הקפסולות הללו שמכילות כשבעה גרמים של קפה וכל שיש לעשות על מנת להכין באמצעותן קפה הוא להכניסן למקום הייעודי שלהן במכונה, ללחוץ על כפתור והמכונה כבר דואגת לכל השאר, להעברת המים דרך הקפסולה ולהשלכת הקפסולות למגירה שיש לרוקן כל אימת שהיא מתמלאת. מכונות קפה מקצועיות לבתי קפה לעולם לא יהיו מהסוג הזה.

מכונות קפה מקצועיות דורשות גם אדם מקצועי שיתפעל אותן – 'בריסטה' בשפה המקצועית. ישנה אמונה שאומרת שעל מנת להכין קפה איכותי יש לעבור חיים שלמים. בכל מקרה, הקפה שמיוצר במכונה מקצועית הוא הקפה האיכותי ביותר. בדרך כלל בסמוך למכונה המקצועית תוצב מטחנת קפה שתספק לכם את הטריות המתבקשת. אין כמו קפה שמוכן מפולים טריים שנטחנו זה עתה. בהיקפי עבודה גדולים, אין בכלל מה לדבר על מטחנה ידנית או על אבקה מוכנה.