עגלות קפה להשכרה

עגלות קפה להשכרה

אנו ב"וונדינג-האוס" מציעים מגוון עגלות קפה להשכרה מיידית או בהזמנה על פי דרישה. נשמח לבחון כיצד תוכלו לקבל את העגלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 03-9016165

קפה חורפי מחמם את הלב בניו-יורק - וגם בתל אביב

בישראל של 2013 אירוע חברתי או כנס עסקי גדול, הם כבר מזמן לא הכנס המשעמם או האירוע המשמים של שלהי המאה העשרים. כיום כל מי שמפיק אירוע עבור העובדים או מקיים כנס מכירות או שיווק גדול, מודע היטב לעובדה כי התפאורה והאקססוריז הם חלק בלתי נפרד מהאווירה בכנס או במפגש, וכי יש להם השפעה לא מבוטלת על איכות האירוע.

כך למשל בכנסים עסקיים יקפידו המארגנים על קיום אווירה התומכת בעסקים וינסו לספק למשתתפים אווירה עסקית נינוחה. ברור לכל אחד כי אדם רגוע ונינוח מתרצה ביתר קלות, ומקבל ברצון ניסיונות מכירה או סגירת עסקה, בהשוואה לאדם לחוץ או חסר נינוחות. אחד האלמנטים המרגיעים ביותר שניתן לספק בכל אירוע בקלות וללא השקעה מוגזמת, הוא קפה טוב.

קפה תמיד היה אחד המשקאות הפופולריים בכנסים ובאירועים, אך כשהקפה הופך מקפה בוץ סתמי, לרמת קפה המוגשת בבתי הקפה האיכותיים ביותר, תרומתו להצלחת האירוע עולה באופן משמעותי. בישראל קיימות מספר חברות מובילות המתמחות בהשכרת עגלות קפה לאירועים, ומאפשרות ללקוחותיהן להתאים את עגלת הקפה ואת סוגי הקפה המוגשים לאירוע הספציפי שלהם.

זה לא הקפה – זאת האווירה

כפי שכבר נאמר, זה לא הקפה שעושה את הקסם, זו העגלה שמשנה את האווירה והופכת את האירוע שלכם בהינף יד לאירוע בעל טוויסט חיובי ומעורר הנאה. נניח לצורך העניין שאתם מארגנים הרצאה חשובה בה אתם מעוניינים להעביר לקהל אנשי המכירות של החברה בה אתם עובדים מסרים שיקדמו את מכירות המוצר שלכם, או קהל לקוחות פוטנציאלי של אנשי עסקים שאתם מעוניינים שהמסרים הללו יגרמו להם לרכוש מכם את אותו מוצר.

נסו לנחש איזה איש מכירות יפנים טוב יותר את המסרים שלכם. אותו אחד שיושב רגוע כאשר הוא לוגם קפה חם ומרגיע אותו קיבל מעגלת הקפה או שמא, איש המכירות שהכין לעצמו כוס קפה בכוס קלקר מהמיחם שהוצב בכניסה לאולם ההרצאות. יש לנו סיבה הגיונית לחשוב שאיש המכירות הראשון יהיה אפקטיבי יותר.

וכך הדבר גם כאשר מדובר בלקוח פוטנציאלי או איש עסקים. השכרת עגלת קפה לאירוע שלכם, מביאה את בית הקפה ישירות לתוך האירוע, מבלי להסתבך, מבלי לזכור לרכוש קפה או סוכר, מבלי לשכוח את הסוכרזית ובעיקר מבלי להסתבך בלוגיסטיקה והוצאות כספיות גדולות מדי.

עגלות קפה להשכרה – זו לא העגלה שדמיינתם

כל מי שעוסק בתחום האירועים יודע היטב כי עגלות קפה הן לא סתם להיט מזדמן שיעבור מן העולם. מרגע שהישראלים התוודעו לתועלת ולאיכות שמוסיפה עגלת הקפה לכל אירוע, הפכו העגלות לאחד המחזות הנפוצים ביותר בכל אירוע שהוא. חברות המשכירות עגלות קפה, מוסיפות לשכלל את המוצרים שלהן וכיום ניתן לשכור עגלת קפה בכל עיצוב רצוי בכל צבע ובכל סטייל בהתאם לאירוע המתקיים.

כך למשל תותאם עגלת קפה מיוחדת למסיבות יום הולדת לילדים בהתאם לאווירה, והמבוגרים יוכלו ליהנות מכוס קפה בזמן שחנן הליצן או סם הקוסם מבדרים את הפעוטות, עגלות קפה מקושטות בפרחים ומותאמות לאירועים כמו בר מצווה או חתונה, וכלה בעגלות קפה בעלות תאורה ומסכים המשתלבות היטב באירועי טכנולוגיה מתקדמים או בכנסים עסקיים. האירועים המודרניים בהם מקפידים המארגנים ולו על הפרט הקן ביותר אינם שלמים ללא עגלת הקפה האיכותי המשרתת את אורחי האירוע לאורך כל האירוע, ומספקת להם רגעי הנאה קטנים אך בעלי משמעות גדולה, לאורך האירוע כולו.

אז אם אתם מתכננים אירוע או כנס בקרוב, אל תוותרו על היתרונות העצומים שעגלת הקפה תוסיף לאירוע ופנו כבר היום לקבלת הצעת מחיר לעגלת קפה להשכרה לאירוע שלכם.

עגלות קפה להשכרה