מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה ביתיות מבית VendingHouse הן מכונות קפה המיועדות לשימוש ביתי. חברתנו מציעה מבחר גדול של מכונות קפה ביתיות למכירה במחירים שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר באינטרנט וממבחר דגמים של יצרני מכונות הקפה המובילים בעולם. לפרטים נוספים: דני 055-6605007.

מכונות קפה ביתיות ידניות מכונות קפה ביתיות אוטומטיות מכונות קפה ביתיות קפסולריות

מכונות קפה קפסולות
מכונת קפה אוטומטית לבית
מכונת קפה ידנית

מכונת קפה לבית ברכישה ישירות מיבואן מכונות היא קניה בטוחה. אנו מספקים שרות משלים על פי דרישה וכל המוצרים המשלימים ומספקים אחריות יבואן לתקינות המוצרים. לפניכם מכונות קפה מומלצות ומכונות קפה במבצע לשימוש ביתי:

מכונת קפה ביתית דגם Saeco - Armonia Easy

מכונות קפה ביתית דגם Odea Giro

יצרן: Saeco

סוג המוצר: מכונת קפה ביתית

חומר גלם: פולי קפה

הפעלה: אוטומטית

מחיר מבצע: 3,300 ש"ח כולל משלוח

לצפייה בפרטים לחץ כאן

יצרן: Saeco סוג המוצר: מכונת קפה ביתיתחומר גלם: קפה טחון ופודים ראשי מילוי: 2הפעלה: ידניתלצפייה בפרטים לחץ כאן

מכונת אספרסו ביתית, קומפקטית ונוחה לתפעול.

למכונה פטנט ייחודי להקצפה קלה במיוחד של חלב!!

Espresso Color - מכונת קפה ביתית ידנית

מכונת קפה ביתית איכותית של חברת סאקו העולמית בקו עיצובי אלגנטי ונקי. למכונה מספר יתרונות פונקציונליות ברורים לרבות אפשרות לבחירת חוזק והקצפת חלב בשניות בודדות!

מכונת קפה ביתית כסופה - Evolution

יצרן: Gaggia

סוג המוצר: מכונת אספרסו ביתית

חומר גלם: קפה טחון ופודים

ראשי מילוי: 2

הפעלה: חצי אוטומטית

יצרן: Saeco

סוג המוצר:

מכונת אספרסו ביתיתחומר גלם: קפה טחון ופודים

ראשי מילוי:

2הפעלה: ידנית

מכונת אספרסו ביתית קטנה ונוחה לתפעול, מומלצת בחום.

למכונה משטח לחימום כוסות ומערכת מזיגה אוטומטית.

מכונות קפה ביתיות בעשורים האחרונים

עולם הקפה הישראלי כמרקחה. סניפים של בתי קפה ישראליים נפתחים חדשות לבקרים במדינות רבות בעולם, מפעלי קפה ישראלים מוקמים באירופה ומשתלטים על שווקים מקומיים. מושגים כמו מקיאטו, קפוצ'ינו ואספרסו מתגלגלים על כל לשון, ומעל לכל - מכונות קפה ביתיות נמכרות בתחנות דלק כאילו היו עיתון יומי או פיצוחים. אין ספק שאנחנו הופכים לאומה אנינת טעם בכל הנוגע לקפה שמובילה את התחום ברחבי אירופה.

מכונות קפה ביתיות הופכות למצרך חובה בבתים ישראליים רבים. מי היה מאמין לפני עשרים שנים כשהקפה השולט בבית הישראלי היה נס קפה מֵימי,שהתחום של מכונות קפה לבית יתפוס תאוצה ברמה כזו ושמשנה לשנה נצפה בעליות חדות בכמות של מכונות קפה לבית שנמכרות בארץ. אבל לא צריך להיות חדור אמונה כדי להבין שמשהו טוב עובר עלינו. ובכל זאת, חשוב להבחין בין הסוגים השונים של מכונות קפה ביתיות כדי להימנע מהוצאות מיותרות שלא לצורך.

קרא על טיפים לבחירת מכונת קפה ביתית מומלצת או את המדריך למתחיל לבחירת מכונת קפה ביתית

יש לציין כי מכונת קפה ביתית הינה בעלת יכולת תפוקה המתאימה לשימוש ביתי וזהו אחד הדברים המבדילים אותה ממכונת קפה משרדית. בנוסף, מכונת קפה ביתית עשויה להיות קטנה יותר במידותיה ממכונת קפה למשרד, אך אין הדבר מוכרח. מלבד זאת, אנשים רבים אשר רוכשים מכונות קפה הן לבית והן למשרד מבחינים בין מכונת הקפה המיועדת לבית למכונת הקפה המיועדת למשרד בכך שהם מציבים מכונה ידנית או אוטומטית למחצה בביתם ובמשרד הם מציבים מכונת קפה אוטומטית לגמרי על מנת לחסוך בזמן הכנת הקפה ולהתרכז יותר בעבודה המשרדית.

מכונות קפה ביתיות מגיעות במבחר צבעים ועיצובים. חלק מהתמונות הן להמחשה וניתן לקבל מידע בטלפון על זמינות הדגמים. לכל מכונת קפה ביתית גימור ועיצוב משלה.

אנו מספקים שרות מלא לאחר המכירה לרבות אחריות על המוצרים ושרות למוצרים משלימים כגון: פולי קפה, קפסולות, מקציפי חלב ושאר המוצרים המשלימים. במחירים אטרקטיביים ושרות עד בית הלקוח.