עגלות קפה למכירה

עגלות קפה למכירה

חברתנו מציע מגוון ייחודי של עגלות קפה למכירה אשר מיועדות לשימוש כדוכני קפה או כעמדות קפה ניידות. אנו מחזיקים מלאי זמין ומציעים גם הזמנות סיטונאיות.

לפרטים נוספים או לקבלת הצעות מחיר צרו קשר

עגלת קפה למכירה
עגלת קפה למכירה

קפה חורפי מחמם את הלב בניו-יורק - וגם בתל אביב

כל מי שיצא לו להסתובב בניו יורק או בלונדון בתקופת החורף, יודע שאין דבר מהנה יותר מכוס קפה איכותי וחם, לחמם את הגוף ואת הנשמה. השלג היורד ואווירת חג המולד אינם שלמים בלי האיש עם עגלת הקפה שמאפשר לכם לקחת שני קפה הפוך מהבילים לטיול הרגלי שלכם ברחובותיה המושלגים של העיר המדהימה הזו.

עגלות הקפה המודרניות הפכו בשנים האחרונות למחזה נפוץ בערים הגדולות בעולם, וגם בישראל הולכת התופעה וצוברת תאוצה. עגלות הקפה המודרניות מאפשרות לבעליהן עבודה מכניסה ובלתי תלויה במעסיקים או גורמים חיצוניים.

כאשר אתם הופכים להיות בעליה של עגלת קפה כזו ולאחר שקיבלתם את כל האישורים לממכר הקפה מהרשות המקומית, אתם למעשה עצמאים לכל דבר המנהלים את העסק שלהם, אך ללא הוצאות שכירות, ארנונה או תשלומים אחרים שבעלי עסקים הפועלים במבנה צריכים לקחת בחשבון כאשר הם בונים את העסק שלהם.

זה לא רק קפה – זה בית קפה

עבור צעירים רבים בישראל, חלום בית הקפה הפופולרי הוא בגדר חלום בר השגה. נכון שאולי לא תפתחו מיד את בית הקפה שחלמתם עליו בשדרות רוטשילד או כל מיקום בורגני אחר שחלמתם עליו, אבל עגלת קפה איכותית היא בהחלט צעד חיובי בכיוון הנכון. כבעל עגלת קפה תוכלו להבין את מהות העסק, את העבודה מול ספקים ולקוחות, תלמדו להכין קפה טוב ולזהות את הטעם הייחודי של הלקוחות שלכם.

ככל שתשפרו את ביצועיכם תוכלו להרגיש קרובים יותר אל בית הקפה שתמיד חלמתם עליו, עם הקרואסונים, הלקוחות הקבועים, קריאת העיתון ליד השמשה הגדולה בזמן שטיפות הגשם גולשות על החלון וכל שאר המניירות שמלוות כל בית קפה פריזאי מפורסם.

עגלת קפה בשדרות בן גוריון – זו לא פאריז אבל אפשר להריח את הבאגטים מהמאפייה הסמוכה

אם יש ערים מפורסמות בבתי הקפה שלהן, הרי הן פאריז בירת צרפת ווינה האוסטרית. שתי הערים ידועות בעולם בבתי הקפה האיכותיים בעלי המסורת ארוכת השנים של הגשת קפה איכותי שהגיע לאירופה מרחבי העולם, ונמזג אל כוסות הקפה עשויות הפורצלן שלהם. מלצרים מבוגרים בעלי ארשת מנומסת, חליפות ונשים עם נוצות בכובעים, אירופה הבוהמית של שנות ה-20 של המאה הקודמת, הם כולם דימויים ואסוציאציות הנקשרות אוטומטית לשתיית קפה איכותי.

נכון שעגלת הקפה שלכם איננה דוברת צרפתית או גרמנית, אולם ניחוחות המאפייה ממול בהחלט יכולים להפוך אותה למיני בית קפה פריזאי לרגע. כיום בישראל ישנן מספר חברות המתמחות במכירה והשכרה של עגלות קפה איכותיות. את עגלות הקפה הללו ניתן להפעיל כשגרה יומית ברחבי העיר, או להשכיר לאירועים פרטיים בהם תוכלו לתפקד כבית הקפה בזעיר אנפין של בעלי האירוע.

זורם לכם קפה בעורקים ואתם אוהבים אנשים? עגלת קפה היא הפתרון האידיאלי בשבילכם

אם אתם מאלה שקפה בשבילם הוא קצת יותר ממים חמים עם אבקת קפה בוץ, ואתם אוהבים לראות אנשים מחייכים ונהנים, עגלת קפה היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. תוכלו לפנות לחברה המציעה עגלות קפה למכירה, ובסכום לא גדול מדי לרכוש את הצעד הראשון שלכם בדרך להגשמת החלום האישי.

חשוב שתדעו כי ברכישת עגלה לא מסתכמות כל הדרישות ועדיין תצטרכו לפנות לרשות המקומית לקבלת רישיון עסק או רישיון רוכלות, ורק לאחר מכן ולאחר שתשלימו את כל אישורי המס והרגולציה הרגילים, תוכלו להפעיל את העגלה שלכם כעסק לכל דבר.

אז לפני שאתם מוותרים על החלום, חייכו, לגמו כוס קפה טוב, וצאו לדרך. רכשו עגלת קפה והתחילו את המסע המהנה אל העסק הראשון שלכם.

עגלת קפה למכירה
עגלת קפה לאירועים