מכונות מזון

מכונות מזון

אנו משווקים מגוון עצום של מכונות מזון אוטומטיות. מכונות אלו מיועדות בעיקר לממכר כל סוגי המזון לרבות סנדוויצ'ים, כריכים, חטיפים, ממתקים וכל שאר הטובין אשר ניתן להציע. מכונות מזון אלו מיועדות להצבה במקומות ציבורים לרבות מפעלים, מבני משרדים, מכללות, בתי חולים ומוסדות שונים.

מכונות מזון אוטומטיות -

להצבה ותפעול ללא עלות באתר הלקוח. כמו כן אנו מציעים אפשרויות של מכירה או השכרה של מכונות מזון. אנו מציעים מגוון פתרונות למכונות מזון אוטומטיות לכל דרישה בכל היקף.

לחצו לקבלת פרטים אודות הדגם המוביל בשוק - מכונת AMS

חברתנו מייבאת לשוק הישראלי מגוון מכונות אוטומטיות לממכר מזון לרבות מכונות חטיפים, מכונות לממכר גלידות, מכונות לממכר כריכים, מכונות ממתקים ועוד. חברתנו מחזיקה מלאי גדול במיוחד של מכונות מזון ביחס לספקים אחרים בענף ולשם כך אנו מחזיקים מערך תפעול, מעבדת שירות ומלאי גדול של חלקי חילוף. כל מכונות המזון האוטומטיות המוצעות למכירה או השכרה או הצבה ללא עלות הם ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר הקיימת בענף מכונות המזון בארץ ובחו"ל. כל מכונה ניתנת למיתוג על פי דרישה וביצוע התאמות ותוספות למכונה.

בבחירת מכונות מזון אנו מציעים אפשרויות התקשרות שונות:

  1. מכונות מזון למכירה
  2. מכונות מזון להשכרה
  3. הצבת מכונות מזון ללא עלות
  4. תפעול מכונות מזון אוטומטיות

לחברתנו ניסיון של שנים בניהול ותחזוקה של קוי מכונות ומכירת מכונות מזון מכל הסוגים ובפריסה ארצית. נשמח לתת מענה לכל דרישה או בקשה מיוחדת. אנו פועלים רבות בכדי לתת את השרות הטוב ביותר ולשם כך אנו דואגים להחזיק מלאי גדול של חלקי חילוף לכל סוגי המכונות:

מכונות חטיפים | מכונות כריכים | מכונות גלידה | מכונות מזון משולבות | מכונת סנדוויצים

מכונות מזון משולבות שתייה

חברתנו מספקת מגוון מכונות מזון אוטומטיות המתאימות לשימוש משולב של מזון עם שתייה. מכונות מסוג זה מאפשרות ממכר של מגוון מוצרי מזון יבשים לרבות חטיפים, שוקולדים בשילוב עם ממכר שתייה מסוגים שונים על פי דרישה. כיום מכונת מזון אשר משולבת שתייה בתוכה היא הנפוצה ביותר והיעילה ביותר בבואנו למקם במקום רצוי קיוסק אוטומטי. מכונה מסוג זה מציעה פתרון כולל המשלב מכירה של שתייה עם מזון מסוגים שונים לרבות חטיפים.

להצעות מחיר או פגישת ייעוץ או לתאום פגישה במשרדי החברה בראש העין או בבית העסק.