מכונת אספרסו ביתית

מכונת אספרסו ביתית

מכונת אספרסו ביתית

חברת וונדנג מייבאת ומשוקת מגוון רחב של מכונות אספרסו לבית או למשרד לרבות דגמים איכותיים ואטרקטיביים של מכונת אספרסו ביתית. לפרטים נוספים או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר: דני 055-6605007, או באמצעות פנייה במייל.

קפה איכותי, לא רק בבית קפה

תופעה מבורכת ביותר שנראית בשנים האחרונות בישראל היא עלייה דרסטית במכירות של מוצר שעד לעשור האחרון נראה רק בבתי קפה – מכונת אספרסו ביתית. מכונת אספרסו ביתית היא מכשיר חשמלי שיכול לייצר את המשקה המריר הזה בביתכם. במקום ללכת לבית הקפה, להזמין, לעמוד בתור או לשהות במחיצת אנשים זרים, ניתן היום בכל בית בישראל שהשכיל לרכוש את מכונה ליהנות מקפה איכותי ועשיר, גם ללא ידע או מומחיות כלשהם.

מכונות קפה מקצועיות וביתיות

ישנם מספר הבדלים בין מכונת אספרסו ביתית לבין מכונות קפה מקצועיות המשמשות במסעדות או בבתי קפה. ההבדל החשוב ביותר הוא שכשמדברים על מכונת אספרסו ביתית הכוונה היא למכונה שאמנם פועלת באופן דומה, אבל הקפה עצמו לא נטחן במקום לפי דרישה וגרגרי האספרסו מגיעים במעין שקיק אטום או כפי שמכנים אותו – קפסולת קפה. הקפסולה מדודה מראש ומכילה מנה אחת של קפה. לא כל אחד יאהב את הרעיון, שכן ישנם אוהבי קפה אדוקים שיתעקשו לטחון את הקפה עבור הכוס שלהם. ישנם הבדלים מסוימים בין טעם קפה שנטחן זה עתה לבין טעם של קפסולת קפה מוכנה מראש.

אנשים רבים טוענים שהחיים שלהם השתנו בעקבות רכישה של מכונת אספרסו ביתית והעלויות הנמוכות והתחזוקה המועטה הופכים אותה למוצר שנפוץ בבתים רבים. אם מתחשק לכם לשדרג את איכות החיים וליהנות מקפה איכותי גם בין כותלי ביתכם, זו התשובה בשבילכם.

מכונת אספרסו לבית

מכונת אספרסו ביתית

מכונת אספרסו מקצועית לבית

מכונת אספרסו אוטומטית לבית המיועדת לשימוש ביתי מסיבי-בינוני. דגם: GAGGIA UNICA

מחיר: 2,990 + מתנה פולי קפה