מכונות אוטומטיות יד שניה

חברתנו מספקת הצבה ללא עלות או מכירה של מכונות אוטומטיות יד שניה מכל הסוגים. כמו בכל חברה גדולה אנו לעתים רוכשים מכונות אוטומטיות יד שניה מיזמים או מפעילים אשר סגרו את פעילותם. המכונות עוברות בדיקות מחמירות במעבדת השרות של חברתנו על ידי אנשי שרות או טכנאים מוסמכים.

מכונות אוטומטיות יד שניה

מכונות אוטומטיות יד שניה

מכונות אוטומטיות יד שניה ניתן למצוא בשפע ברחבי האינטרנט באתרי מכירות. אנו ממליצים להיזהר ברכישה של מכונה משומשת או יד שניה שלא מגורם מוסמך וללא קבלת אחריות אמיתית.

רבים הם הסיפורים המגיעים לאוזנינו של אנשים אשר רכשו מכונה אוטומטית "במחיר מופחת" אך התברר להם שלא הצליחו לחסוך כסף אלה רק בזבזו זמן יקר ומשאבים אשר עולים על מה שהיו אמורים להשקיע.

הדבר נובע ממספר סיבות שונות כגון:

מה שבזול עולה ביוקר - המכונות הנמכרות באתרי האינטרנט ישירות ממפעילים או יזמים שונים הם לעתים מכונות תקולות או בעייתיות. מכונות אוטומטיות אלו יצטרכו מכם הובלות, טכנאי שרות וטיפול מתמיד וכל זה יעלה בכמה מונים על החיסכון המידי שתחסכו ברכישה מכונות יד שניה משומשות שלא מגורם מוסמך.

מומלץ לרכוש מכונה אוטומטית יד שניה אשר ניתן למצוא בא קורא שטרות מותקן. כמו כן רצוי לבדוק האם המנגנונים ושאר החלקים תקינים. שווה להשקיע מאמץ ולא למהר לרכוש מכונה אוטומטית ללא בדיקה בסיסית.

חידוש מכונות אוטומטיות - כל המכונות האוטומטיות עוברות בדיקה או חידוש על פי דרישה או צורך. אנו מחזיקים מלאי גדול ומקיף של חלקי חילוף לכל חלק ולכל מכונה מה שמאפשר לנו לחדש מכונות מקולקלות ולספק אחריות.