מכונות קפה

מכונות קפה

חברתנו מספקת מגוון גדול וזמין של מכונות קפה מסוגים שונים. אצלנו תמצאו מכונות קפה למשרד, מכונות קפה ביתיות, מכונות קפה מקצועיות לבתי קפה ומכונות קפה אוטומטיות, בגדלים שונים, לסביבת עסקים. בנוסף, אנו מחזיקים מלאי גדול ואיכותי של מוצרים משלימים לרבות : קפסולות, אבקות ופולי קפה, מקציפים, חלקי חילוף באופן שוטף ומספקים שירות מיידי לכל צורך ובאספקה מיידית. ניתן להזמין מכונות קפה החל מ - 0 ש"ח לחודש, בהתאם למסלולי ההתקשרות השונים. לפרטים נוספים: דני 055-6605007.

מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה למשרד

מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה ביתיות
מכונות קפה למשרד
מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה אספרסו

מכונות קפה מקצועיות

קפסולות קפה

מכונות קפה אספרסו
מכונות קפה מקצועיות
קפסולות קפה

מכונות קפה אפשרויות התקשרות:

  • מכונות קפה ומכונות שתייה חמה למכירה

  • מכונות קפה ושתייה חמה להשכרה

  • הצבת מכונות קפה ללא עלות

  • אחזקה ותפעול של מכונות קפה קיימות

לחברתנו ניסיון רב בהצבה ללא עלות, מכירה, השכרה ותפעול של מכונות קפה לממכר שתייה חמה במוסדות ציבוריים לרבות מכללות, בתי חולים ובבנייני משרדים. כמו כן אנו מציעים מלאי ייחודי של מכונות קפה מקצועיות קטנות לבית ולמשרד אשר מיובאות מחו"ל בסטנדרט גבוה של איכות ושירות.

בימים אלו אנו יוצאים במבצע חסר תקדים לשוק הישראלי של מכונות קפה ביתיות ומכונות קפה לעסקים.

מכונות קפה
מכונות קפה SAECO
מכונות קפה MITACA
מכונות קפה ILLY
תערובת מילנו פרמיום
ברזיל סנטוס
תערובת טריאסטה

מכונות קפה למכירה

אנו מציעים מחירים מיוחדים לוועדי עובדים, חברות וגופים המעוניינות לרכוש מכונות קפה לעובדים כמתנה או כהטבה. אנו מציעים מגוון עצום ומלאי גדול במיוחד של מכונות קפה למכירה המשווקות במחירים מהיבואן ישירות לצרכן. בדפי המוצרים תוכלו לראות מספר מבצעים מיוחדים של מכונות קפה המוצאים למכירה.

מכונות קפה להשכרה

אנו מציעים אפשרויות התקשרות למעוניינים במכונת קפה להשכרה לטווח ארוך. כמו כן אנו נספק את כל המוצרים המשלימים הדרושים. לוועדי עובדים וחברות המעוניינות לרכוש מכונות קפה לעובדים כמתנה או כהטבה בכמויות גדולות נספק מחירים מיוחדים ושרות אשר לא ניתן למצוא אצל אף חברה מתחרה. אנו מציעים מגוון עצום ומלאי גדול במיוחד של מכונות קפה להשכרה המשווקות במחירים מהיבואן ישירות לצרכן.

השוק הישראלי מוצף בדגמים רבים ממגוון מותגים בינלאומיים מובילים. אנו בחברת וונדינג נשמח לייעץ בבחירת המוצר המתאים לצרכים שלכם ונסביר לכם ממה נובעים ההבדלים הגדולים במחירים בין הדגמים השונים של מכונות הקפה בכדי לספק לכם מוצר איכותי במחיר שמתאים לכל כיס וצורך.

שינויים בהרגלי צריכה של קפה

בלי שנשים לב אנו הישראלים עברנו שינוי גדול, בשני העשורים האחרונים, בכל הנוגע להרגלי הצריכה של הקפה שלנו. מאומה שחיה על נס דליל הפכנו למעצמה רצינית שמייצאת את התוצרת שלה, קפה ומכונות קפה, לכל רחבי אירופה.

עלות של מכונת קפה

כמה עולה מכונת קפה? איזה סוג לבחור? כל אלו ועוד הם שאלות שהצרכן שואל את עצמו כאשר מתעורר אצלו הצורך בבעלות של מכונת קפה במשרד או בבית. אנו ממליצים לכם לבחון את הצרכים שלכם באופן מדוד בכדי להגיע לבחירה הנכונה והמתאימה לכם בכדי שתיהנו מהמוצרים לאורך זמן.